BEZPIECZNE PŁATNOŚCI

PRZELEW BANKOWY

Samodzielnie dokonaj wpłaty za pomocą swojego banku. Paczka zostanie zrealizowana po zaksięgowaniu środków na naszym koncie. Możesz również wydrukować dane do przelewu i zapłacić w oddziale banku lub na poczcie.

DANE DO PRZELEWU:

Wpłaty w walucie PLN:
43 1050 1575 1000 0092 1246 6107

Wpłaty w walucie EUR:
PL 43 1050 1575 1000 0090 7929 5680


VIS ET VIRTUS – Piotr Łajczak
ul. M. Konopnickiej 22
48-370 Paczków

ING Bank Śląski S.A.

SWIFT: INGBPLPW

W tytule przelewu należy podać numer zamówienia oraz nazwisko

Dotpay.pl

Bezpieczna i najszybsza wpłata za pomocą Twojego konta internetowego, dzięki której otrzymamy informacje o Twoim przelewie do 15 min! Pełna integracja z  bankami w Polsce. Gwarancja realizacji szybkiej wysyłki.

dotpay

Serwis Dotpay świadczący usługi obsługi i rozliczania płatności on-line należy do Dotpay S.A..

Dotpay, który istnieje na rynku od 2001 roku (do 2008 roku pod nazwą AllPay), jest niekwestionowanym liderem na rynku europejskim wśród firm zajmujących się obsługą finansową (pośrednictwem finansowym) w zakresie transferów pieniężnych przesyłanych pomiędzy kupującym a sprzedającym w sieci Internet.

Kilkanaście lat praktyki na bardzo wymagającym rynku, stabilna sytuacja finansowa, ogromne doświadczenie, stosowanie najnowocześniejszych rozwiązań technicznych i ścisłe przestrzeganie zasad bezpieczeństwa oraz szeroka gama oferowanych usług przekłada się na dziesiątki tysięcy współpracujących z serwisem firm, które wybrały Dotpay jako serwis obsługujący ich płatności.

 Dowiedz się więcej o usłudze dotpay.pl

ZAPŁATA PRZY ODBIORZE

Zapłać przy odbiorze paczki od kuriera lub przy odbiorze osobistym po wcześniejszym kontakcie ze sklepem IMPERIUMODZYWEK.PL