Xcore XCESS XT 120 caps.

  • PRODUCENT: XCORE  
  • FORMA: KAPSUŁKI 
  • OPAKOWANIE: 120 szt.  
  • DATA PRZYDATNOŚCI: MIN. ROK

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

INNE GRAMATURY:

120,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

THERMOBURN

Thermogeniczny zapalnik

 

DIURETX

Kompleks diuretyków i detoksykantów

 

MOODCONTROL

Kontrola apetytu & Poprawa nastroju

 

ALPHASENSORY

Optymalizator receptora Alpha

 

BLOKADA CARB

Inhibitor wchłaniania węglowodanów

 

ERGOCOMPLEX

Adaptogeniczny i absorpcyjny


EKSTREMALNE WYNIKI WYMAGAJĄ EKSTREMALNYCH ŚRODKÓW
 Mieliśmy jedną ambicję: opracować najbardziej zaawansowaną i kompletną formułę termogeniczną na rynku. Aby osiągnąć ten cel, połączyliśmy wyłącznie badane naukowo związki w idealnym stosunku, działając synergistycznie, aby pobudzić organizm do spalania tłuszczu. Od substancji pobudzających do suplementów łaknienia i poprawiających nastrój, nic nie zostało pominięte. Rezultatem jest XCORE Nutrition XCESS XT, niezwykle wydajna formuła all-in-one z unikalnymi kompleksami.

Zapalnik termogeniczny zapewniający pełny efekt.

ThermoBurn to kompleks potężnych składników, które zostały starannie połączone z jednym celem: efektywnym spalaniem tłuszczu i poprawą wydajności w tym samym czasie. Działając synergistycznie, związki te mają kompleksowy wpływ na podstawowe aspekty procesów utraty wagi. Kofeina jest najpopularniejszą substancją energetyczną i termogeniczną na świecie - i słusznie. Ten związek chemiczny stymuluje centralny układ nerwowy, a więc także serce i mięśnie. Rezultatem jest energetyzujące odczucie w całym ciele, poprawiające czujność i sprawność fizyczną, jednocześnie wspierając utratę tłuszczu w tym samym czasie. L-karnityna uczestniczy w transporcie kwasów tłuszczowych do mitochondriów, pomagając w ten sposób w utlenianiu zapasów tłuszczu. Jako suplement sportowy L-karnityna jest szeroko stosowana przez tych, którzy chcą poprawić wydajność i dietę. Na koniec, ThermoBurn Complex zawiera także Cayenne Pepper (Capsicum anuum) i Guarana (Paulina cupana), znane również ze swoich właściwości spalania tłuszczu.

 Xcore Xcess XT

DiureTX

Kompleks moczopędny i odtruwający

 

Aby zaoferować naprawdę skuteczny suplement, Xcore Nutrition poszedł jeszcze dalej i zaprojektował kompleks DiureTX, aby wykorzystać zalety trzech wyciągów z roślin leczniczych. Pokrzywa, Uva Ursi i Dandelion zawierają różnorodne składniki odżywcze o potencjale przeciwzapalnym i są tradycyjnie stosowane jako diuretyki botaniczne.

 

Żądza i kontrola nastroju

Ty rządzisz

 

Aby utrzymać pożądanie i nastrój, Xcore Nutrition Xcess XT został wzbogacony o silne związki, takie jak wyciąg z Blue Skullcap, niacyna (witamina B3) i Ginkgo biloba. Składniki te przyczyniają się do wzmocnienia funkcji poznawczych, takich jak skupienie i pamięć, jednocześnie promując odpoczynek jakościowy i wzmacniając uczucie sytości.

AlphaSensory

Działa w celu zrównoważenia hormonów

 

Ponieważ hormony odgrywają ważną rolę w procesach odchudzania, Xcore Nutrition zaprojektował kompleks AlphaSensory. Zawiera 4 składniki aktywne dla kompleksowego bloku receptorów alfa-2. Związki te działają razem, równoważąc produkcję hormonów i zwiększając uwalnianie tłuszczu z komórek.

 

Carb Blocker Complex

Pokonaj swoje bomby węglowodanów na dobre

 

Dzięki dwóm wyjątkowym składnikom Xcore Nutrition Xcess XT zapewnia kontrolę nad Twoim apetytem. White Kidney Bean to dobrze znany naturalny bloker węglowodanów, tradycyjnie spożywany wraz z posiłkami zawierającymi węglowodany, aby opóźnić i zmniejszyć wchłanianie węglowodanów. Ponadto ekstrakt z gorzkiej pomarańczy ma długą historię stosowania leczniczego w Chinach i lasach deszczowych Amazonii, a ostatnio stał się popularny jako suplement odchudzający.

ErgoComplex

Pomocna dłoń, która robi różnicę

 

Last but not least, Xcess XT został skomponowany z ekskluzywnym kompleksem Xcore Nutrition, opracowanym specjalnie w celu wspierania wychwytu i późniejszego działania każdego składnika odżywczego w tym potężnym spalaczu tłuszczu. ErgoComplex został zaprojektowany z czterema składnikami: BioPerine® Black Pepper (opatentowana i potwierdzona klinicznie forma piperyny), witamina B6, cynk i witamina B12.

 

Najważniejsze cechy Xcore Nutrition Xcess XT:

Wszystko w jednym spalaczu tłuszczu

Ekstremalne działanie termogeniczne: kofeina, L-karnityna, pieprz kajeński i guarana

Zwiększa energię i skupienie psychiczne Kompleks AlphaSensory

Posiada opatentowany BioPerine®, witaminę B6, cynk i witaminę B12

Zaawansowane i sprawdzone naukowo składniki

Polecane dla dietetyków i entuzjastów sportu

 

Opinie

Napisz opinię

Xcore XCESS XT 120 caps.

Xcore XCESS XT 120 caps.

  • PRODUCENT: XCORE  
  • FORMA: KAPSUŁKI 
  • OPAKOWANIE: 120 szt.  
  • DATA PRZYDATNOŚCI: MIN. ROK

5 innych produktów w tej samej kategorii: