Xcore XCESS Day Burn 120 caps.

  • PRODUCENT: XCORE  
  • FORMA: KAPSUŁKI 
  • OPAKOWANIE: 120 szt.  
  • DATA PRZYDATNOŚCI: MIN. ROK

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

INNE GRAMATURY:

110,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Xcore Nutrition Xcess Day-Burn - Zachowaj ciało w trybie spalania tłuszczu przez cały dzień

Aby spalać kalorie przez cały dzień, każdego dnia, nawet gdy nie ćwiczysz ... Usłyszeliśmy Twoje życzenia! Xcore Nutrition Xcess Day-Burn to najbardziej wszechstronny suplement termogeniczny jaki kiedykolwiek opracowano. Zawiera tylko najlepsze składniki, które zapewniają metabolizmowi zasłużoną pomocną dłoń, dzięki czemu jest aktywny co minutę.

 

Jako ultra-amplifikowany termogenik, Xcess Day-Burn ma sześć potężnych kompleksów.


Kompleks ThermoBurn

Termogeniczny zapalnik do pełnego działania ThermoBurn to kompleks silnych składników, które zostały starannie połączone w jednym celu: efektywnie spalać tłuszcz przez cały dzień bez utraty najbardziej potrzebnej energii. Działając synergistycznie, związki te mają kompleksowy wpływ na podstawowe aspekty procesów utraty wagi. Kofeina jest najpopularniejszą substancją energetyczną i termogeniczną na świecie - i słusznie. Ten związek chemiczny stymuluje centralny układ nerwowy, a więc także serce i mięśnie. Rezultatem jest energetyzujące odczucie w całym ciele, zwiększając czujność i sprawność fizyczną, jednocześnie wspierając utratę tłuszczu w tym samym czasie. L-karnityna uczestniczy w transporcie kwasów tłuszczowych do mitochondriów, pomagając w ten sposób w utlenianiu zapasów tłuszczu. Jako suplement sportowy L-karnityna jest szeroko stosowana przez tych, którzy chcą poprawić wydajność i dietę. Na koniec, ThermoBurn Complex zawiera również Cayenne Pepper (Capsicum anuum) i Guarana (Paulina cupana), obie szeroko znane ze swoich właściwości przeciwutleniających i spalania tłuszczu.

 

DiureTX

Kompleks moczopędny i odtruwający

 

Aby zaoferować naprawdę skuteczny suplement, Xcore Nutrition poszedł jeszcze dalej i zaprojektował kompleks DiureTX, aby wykorzystać zalety trzech wyciągów z roślin leczniczych. Pokrzywa, Uva Ursi i Dandelion zawierają różnorodne składniki odżywcze o potencjale przeciwzapalnym i są tradycyjnie stosowane jako diuretyki botaniczne.

 

Żądza i kontrola nastroju

Ty rządzisz

 

Aby utrzymać pożądanie i nastrój, Xcore Nutrition Xcess Day-Burn został wzbogacony o silne związki, takie jak wyciąg z Blue Skullcap, niacyna (witamina B3) i Ginkgo biloba. Składniki te przyczyniają się do wzmocnienia funkcji poznawczych, takich jak skupienie i pamięć, jednocześnie promując odpoczynek jakościowy i wzmacniając uczucie sytości.

AlphaSensory

Działa w celu zrównoważenia hormonów

 

Ponieważ hormony odgrywają ważną rolę w procesach odchudzania, Xcore Nutrition zaprojektował kompleks AlphaSensory. Zawiera 4 składniki aktywne dla kompleksowego bloku receptorów alfa-2. Związki te działają razem, równoważąc produkcję hormonów i zwiększając uwalnianie tłuszczu z komórek.

 

Carb Blocker Complex

Pokonaj swoje bomby węglowodanów na dobre

 

Dzięki dwóm wyjątkowym składnikom Xcore Nutrition Xcess Day-Burn zapewnia kontrolę nad Twoim apetytem. White Kidney Bean to dobrze znany naturalny bloker węglowodanów, tradycyjnie spożywany wraz z posiłkami zawierającymi węglowodany, aby opóźnić i zmniejszyć wchłanianie węglowodanów. Ponadto ekstrakt z gorzkiej pomarańczy ma długą historię stosowania leczniczego w Chinach i lasach deszczowych Amazonii, a ostatnio stał się popularny jako suplement odchudzający.

ErgoComplex

Pomocna dłoń, która robi różnicę

 

Last but not least, Xcess Day-Burn został skomponowany z ekskluzywnym kompleksem Xcore Nutrition, opracowanym specjalnie w celu wspierania wychwytu i późniejszego działania każdego składnika odżywczego w tym potężnym spalaczu tłuszczu. ErgoComplex został zaprojektowany z czterema składnikami: BioPerine® Black Pepper (opatentowana i potwierdzona klinicznie forma piperyny), witamina B6, cynk i witamina B12.


Najważniejsze cechy Xcore Nutrition Xcess Day-Burn:

Wszystko w jednym spalaczu tłuszczu

Ekstremalne działanie termogeniczne: kofeina, L-karnityna, pieprz kajeński i guarana

Zwiększa energię i skupienie psychiczne Kompleks AlphaSensory

Posiada opatentowany BioPerine®, witaminę B6, cynk i witaminę B12

Zaawansowane i sprawdzone naukowo składniki

Polecane dla dietetyków i entuzjastów sportu

Opinie

Napisz opinię

Xcore XCESS Day Burn 120 caps.

Xcore XCESS Day Burn 120 caps.

  • PRODUCENT: XCORE  
  • FORMA: KAPSUŁKI 
  • OPAKOWANIE: 120 szt.  
  • DATA PRZYDATNOŚCI: MIN. ROK

5 innych produktów w tej samej kategorii: