Xcore Multicore 90 tabl.

  • FORMA: TABLETKI 
  • OPAKOWANIE: 90 szt.  
  • DATA PRZYDATNOŚCI: MIN. ROK

Więcej szczegółów

INNE GRAMATURY:

85,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Xcore Multicore 90 tabs.

Xcore Multicore  to formuła zawierająca ponad 60 aktywnych składników kluczowych, które działają synergistycznie w celu poprawy wszystkich funkcji fizycznych nawet najbardziej wymagającego sportowca. Multicore jest czymś więcej niż multiwitaminą. Jest to suplement, który działa na wszystkich frontach anabolizmu i osiągów, zapewniając sportowcowi wszystkie składniki niezbędne do uzyskania niezwykłych wyników.

 Xcore Multicore 90 formula

Wspaniała maszyna biologiczna.

Ciało ludzkie jest wspaniałą i złożoną maszyną biologiczną. Rośnie, adaptuje, naprawia, reaguje na bodźce i transmituje sygnały. W miarę postępu naukowego jesteśmy w stanie zrozumieć coraz większą złożoność tysięcy procesów biochemicznych zachodzących w naszych organach.

 

Coś więcej niż zaawansowane badania naukowe pokazuje nam, jak wielkie jest znaczenie żywienia ludzkiego ciała. Jeśli ciało pozbawi się pewnej substancji odżywczej, która jest niezbędna dla tak wielu procesów biochemicznych, jego funkcjonowanie staje się zagrożone. Odnosi się to nie tylko do rozwoju mięśni, ale także do ogólnego stanu zdrowia.

 

Jeśli ćwiczysz intensywnie, tak jak zakładamy, twoje ciało potrzebuje znacznie większych ilości składników odżywczych w celu utrzymania wzrostu mięśni w porównaniu z osobą prowadzącą siedzący tryb życia.

Najbardziej skoncentrowany preparat multiwitaminowy na rynku !

 Xcore Multicore tablet

Bądźmy szczerzy, większość produktów multiwitaminowych na rynku jest przeciętna i często brakuje w nich niezbędnych składników odżywczych. Dostarczają gorszej jakości witamin i minerałów, uniemożliwiając sportowcowi ich pełne i właściwe wykorzystanie. Czy to nie frustrujące, że trenujesz ze wszystkich sił na siłowni i wciąż nie możesz rozwijać dalej, ponieważ użyte suplementy mają wątpliwą jakość?

 

Multicore synergistic formula

Formuła Multicore jest starannie kalibrowany, aby utrzymać różne fazy rozwoju, a także dobrobyt sportowca. Oto prezentacja różnych kompleksów, które sprawiają, że Multicore jest najwyższym suplementem multiwitaminowym na rynku:

 

Wsparcie anaboliczne: bardzo niewiele marek dostarcza multiwitaminy ze zdrową dawką niezbędnych aminokwasów i innych ważnych składników odżywczych, które zwiększają wzrost mięśni. Multicore aktywuje anaboliczne komórki, a tym samym pobudza rozwój mięśni.

 

Stamina i Muscle Booster: Mamy do dyspozycji szereg minerałów, które pomagają w syntezie ATP, dzięki czemu zawsze możesz się rozwijać.

 

Aantykatabolizm i ochrona przed kortyzolem: Kortyzol można opisać jako plagę wzrostu mięśni. Wymagające treningi, niewystarczające odpoczynek, stres emocjonalny i złe odżywianie to niektóre z przyczyn, które powodują uwalnianie kortyzolu do krwiobiegu. Obecność kortyzolu w naszym układzie oznacza, że ​​procesy anaboliczne powstrzymują się i organizm staje się podatny na katabolizm. Multicore zapobiega temu.

 

Antyoksydant i wzmacniacz układu immunologicznego: sportowiec jest w stanie zużywać do 20 razy więcej tlenu niż osoby siedzące. Prowadzi to do wzrostu produkcji wolnych rodników, cząsteczek, które mogą uszkodzić komórki nerwowe. Multicore łączy najlepsze ekstrakty roślinne znane ze swoich właściwości przeciwutleniających w celu zminimalizowania szkód wolnych rodników.

 

Eazyme ™ i optymalizator absorpcji: co dobrego robi produkt, jeśli zawiera obfite ilości najlepszych składników, ale połowa z nich nie jest nawet pochłonięta przez organizm? Nasz kompleks trawienny Eazyme ™ i optymalizator absorpcji zapewnia, że ​​wszystkie składniki odżywcze są skutecznie wchłaniane, dzięki czemu nie marnują żadne cenne składniki odżywcze.

 

Tylko produkt pełny i potężny, jak Multicore firmy Xcore Nutrition ma możliwość spełnienia wymagań najbardziej wymagających sportowców, którzy dążą do szybkich i zadowalających wyników.Zalety Multicore:

 

- Ponad 60 aktywnych składników

- Ultra-skoncentrowana formuła

- Kompleks anaboliczny dla wzrostu mięśni

- Wyższe poziomy energii

- Zapobiega katabolizmowi

- Zwalcza wolne rodniki

- Wzmacnia system immunologiczny

- Enzymy trawienne zwiększające absorbcję

Opinie

Napisz opinię

Xcore Multicore 90 tabl.

Xcore Multicore 90 tabl.

  • FORMA: TABLETKI 
  • OPAKOWANIE: 90 szt.  
  • DATA PRZYDATNOŚCI: MIN. ROK

13 innych produktów w tej samej kategorii: